Opinie


OpinieNicoleta

Choć już nie ćwiczę pod okiem Gosi, treningi zawsze wspominam z uśmiechem na twarzy. Treningi zawsze były profesjonalne, skierowane na moje problemy i przede wszystkim efekty były widoczne gołym okiem bez późniejszego efektu jojo �. Poza ćwiczeniami Gosia zawsze służyła dobrą radą, a także profesjonalistami pracującymi w studio. Kompleksowa obsługa i trwałe efekty! �

Katarzyna

Gosia, niesamowita, cudowna i profesjonalna w każdym szczególe. Energia, którą emanuje i jej promienny uśmiech witają mnie zawsze i napełniają radością. Po treningach Pilates Reformer z Gosią czuję się spełniona i napełniona pozytywną energią. Uwielbiam to poczucie szczęścia po treningu. Gosia wskazała mi dobrą drogę w sporcie. To Pilates, który uzależnia Dziękuję Gosiu

Ania

Gosia jest jak narkotyk – przyciąga swoją niesamowitą osobowością i uzależnia �. Jest profesjonalistką w każdym calu, zaangażowana w prace, ciągle pogłębia swoją wiedzę i umiejętności na szkoleniach, co wykorzystuje w codziennej pracy. Niezwykła znajomość ciała, jego możliwości ale tez ograniczeń u każdego klienta indywidualnie, dzięki czemu nie robi krzywdy, co nie jest aż tak powszechne w tej branży. Osoba o wielkiej empatii. Pozytywnie zakręcona. A na zajęciach stwarza taką atmosferę, że chce się przychodzić.

Mirka

Do Gosi trafiłam z polecenia i to był bardzo trafny wybór .Zmotywowala mnie (osobę ,która nie lubiła ćwiczyć ),do tego stopnia ,że zostałam do dzis.Jest osobą profesjonalną ,motywującą,bardzo sympatyczną .Żadne plotki na zajęciach nie wchodzą w grę.?.Bardzo polecam,ruch to zdrowie ,również lepsze samopoczucie.

Karolina

Ogromna wiedza, zaangażowanie i pasja – te słowa najlepiej opisują Gosię. To nie tylko wspaniały trener ale tez przyjaciel. Nie ma chyba osoby która poznała Gosię i nie uległa jej urokowi � Takich osób nie spotyka sie często… Gosia posiada ogromna wiedzę, a zajęcia z nią, mimo ogromnego wysiłku, to czysta przyjemność. Jestem pewna, ze jest w stanie pomoc każdemu w osiągnięciu wymarzonego celu. Polecam z całego serca tym, którzy chcą zrozumieć swoje ciało i szukają świadomego treningu �

Ania

Zajęcia z Gosią dla mnie są lekarstwem dla mojego ciała i duszy. Pomagają wyleczyć dolegliwości fizyczne , a pozytywne nastawienie Gosi i jej piękny uśmiech nastrajają pozytywnie na cały dzień . Ćwiczenia „serwowane” na spotkaniach z Gosią to pierwsze , które stały się moim nałogiem. Gosiu dziękuję .

Magdalena

Zdecydowanie polecam zajęcia z Gosią!Profesjonalizm, świetne podejście i koleżeńska atmosfera�

Karolina

Wspaniała trenerka personalna. Gosia ma niesamowicie dużo pozytywnej energii, którą nie można się nie zarazić podczas zajęć. Przy tym posiada naprawdę ogromną wiedzę, a to podstawa w tym zawodzie. Zdecydowanie polecam.

Waldek

8 miesięcy, 8 kilo mniej. Profesjonalnie w każdym calu.
Jakby było lepiej to bym nie wytrzymał ;)

Malina

Trenuje z Gosia 2 lata. 100% profesjonalizm, dyscyplina, zaangażowanie i uśmiech trenerki.
Sylwetkę już mam wypracowaną, teraz trening „utrwalający”

Agnieszka

Jeśli szukacie profesjonalnej trenerki która wie co robi polecam Gosie :) potrafi zmobilizować do pracy i co najważniejsze są widoczne efekty :) polecam z całego serca :)

Nicol

Gosię wyszukałam przez internet, wyskoczyła mi w „google” jako pierwsza i więcej stron nie przeglądałam. Od pierwszego wejrzenia wiedziałam, że można jej zaufać. Nie myliłam się. Za każdym razem można liczyć na dostosowane i różnorodne ćwiczenia. Bardzo pozytywna i profesjonalna filigranowa osóbka zmieniła moje życie. Dziękuję :)

Joanna

NAJLEPSZY TRENER JAKIEGO SPOTKAŁAM !!!!!!!
Trenuję z Gosią od roku.Ma super pozytywną energię , jest BARDZO profesjonalna, doskonale przygotowana do ćwiczeń , potrafi motywować i nie odpuszcza !!! REWELACJA !!!! ( a przerabiałam wielu trenerów i nie jest łatwo ze mną cwiczyć) ASIA

Asia

Trening z Gosią to prawdziwa przyjemność!!! Nie dość, ze już po kilku tygodniach widziałam efekty to jeszcze tak ogromnej dawki motywacji, wsparcia oraz pozytywnej energii nie otrzymałam jeszcze od nikogo. Polecam pracę z Gosią :) nie zawsze jest łatwo ale zawsze z uśmiechem :) dziękuję i proszę o jeszcze!!!!

Konrad

Polecam w 100%. Choć drobna to kobitka, to wymagająca, konsekwentna i znająca się na rzeczy.

Marcin

Co prawda nigdy nie odbyłem treningu z Gosią, ale za to miałem przyjemność rozmawiać z nią na tematy związane z dietetyką, aktywnością fizyczną i suplementacją. Jako osoba, której praca również powiązana jest z powyższymi zagadnieniami z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, iż Gosia jest pełnym profesjonalistą w tym co robi.

Krzysztof

Szukałem na drugim krańcu Polski a tu okazuje się, że i Bydgoszcz, a dokładniej mówiąc Gosia Szarkowska, nieźle sobie radzi jeśli chodzi o kręgosłup i walkę z jego dolegliwościami :)

Karolina

Odwieczny brak czasu pociągał za sobą odwieczne rozleniwienie. Niby przyjemny stan ale jak trzeba było podbiec kilka kroków do autobusu to nie dość, że był problem to jeszcze później sapałam jak parowóz przez najbliższe 3 przystanki. Koleżanka z pracy ćwiczy z Gosią już od jakiegoś czasu, a że z tygodnia na tydzień efekty widoczne były u niej gołym okiem, uznałam że nie mogę być gorsza. I tak trenujemy sobie już ładnych parę tygodni. Czujne oko Gosi wyłapie wszystko ale za to efekty są bardziej niż rewelacyjne. Czuję się super, energii starcza mi na cały dzień albo i lepiej, bieg do autobusu to przyjemność, a i kręgosłup jakiś taki niedokuczliwy ostatnimi czasy :)

Zdyszana

Czytając poprzednie opinie mam wrażenie, że wszystko zostało już powiedziane. Mogę tylko potwierdzić, że Gosia to trenerka wymagająca ale dająca pewność, że cel zostanie osiągnięty. Zarażająca energią i uśmiechem. Pozwalająca uzyskać upragniony wygląd, dobre samopoczucie i kondycję ale i pozbyć się wszelkich niedołężności jak ból kręgosłupa, zadyszka przy wejściu na pierwsze piętro itp. Dba o swoich podopiecznych jak chyba jeszcze nikt. Kiedy tylko przez myśl przejdzie mi jakaś słodka pokusa, Gosia – jakby telepatycznie czytała w mych myślach – dzwoni i pyta co słychać i jak mi idzie. :)

Robert

Przeglądam opinie pozostałych i muszę zgodzić się w 100% z Tomaszem. Również i ja jestem dowodem na to, że Gosia ze styranego życiem i robotą faceta po 40-tce, który po 17:00 świata nie widział poza komputerem i TV, jest w stanie wydobyć niemierzalne pokłady pozytywnej energii i chęci do działania, a przy tym wyleczyć zbolały kręgosłup i pozwolić cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem.

Beata

I ja muszę przyznać, że Gośka to chodzący wulkan pełen pozytywnej energii. Nim rozpoczęłam treningi z Gosią miałam problem nawet z najprostszymi zadaniami, jak wejście po schodach na drugie piętro czy bieg do podjeżdżającego na przystanek autobusu. Teraz takie przypadki to dla mnie bułka z masłem. Schody pokonuję z łatwością, a i „jogging” do autobusu już nie męczy jak kiedyś.

Mona

Mała Czarna- wulkan energii, tytan pracy. Gdy po prawie pięciu latach „NICNIEROBIENIA” weszłam do klubu i zobaczyłam trzech trenerów personalnych w akcji, tylko jedna malutka osóbka zwróciła uwagę – Gosia. Od razu wiedziałam, że da mi w kość, ale było warto. 10 kilo zeszło ze mnie z prędkością światła, mimo że 2 x w tygodniu jadłam moje ulubione lody bakaliowe:-) Paradoksalnie zawsze kiedy je jadłam, moja ukochana trenerka dzwoniła do mnie z pytaniem, co u mnie słychać;-) Jak chcesz z każdym treningiem przekraczać możliwości swojego organizmu i robić to bezpiecznie polecam!

Tomek

Dużo czasu minęło nim zdecydowałem się oddać w ręce trenera płci pięknej. Pomysł, a raczej konieczność poszukiwania wsparcia w zakresie aktywności fizycznej pojawiła się wraz z pogarszającym się stanem mojego kręgosłupa. Nie oszukujmy się – praca przy biurku minimum 10h nie prowadzi do niczego dobrego w zakresie zdrowotnym. Częsty, żeby nie powiedzieć z czasem stały ból kręgosłupa dopadł w końcu i mnie. Cóż było począć? Środki przeciwbólowe były dobre ale tylko na krótki czas. Znajoma poleciła mi konsultacje u trenerki personalnej. Kobieta od fitnesu ma wyleczyć mój zbolały kręgosłup – pomyślałem. Teraz wiem w jak wielkim błędzie byłem. Już po konsultacjach z Gośką wiedziałem, że dobrze trafiłem, a kolejne spotkania i program treningów dobrany specjalnie do mnie i moich dolegliwości okazały się lekiem na całe kręgosłupowe zło. Przy okazji poznałem też właściwą definicję zwrotu „trener personalny” ;) Tak więc drodzy pracownicy biurowi, spędzający minimum kilka godzin dziennie z nosem w komputerze – poświęćcie choć chwilę dla dobra swojego i kręgosłupa własnego. Niech żyje Wam się zdrowiej!

Bogusia

Mega pozytywne zaskoczenie. Zawsze chciałam jak inne znajome ćwiczyć na siłowni choć raz w tygodniu i cieszyć się smukłą sylwetką jednak wstyd i obawa przed pokazaniem się publicznie w krótkich spodenkach i odkrytych ramionach były większe. Trwałam w tym stanie kilka ładnych lat, niezadowolona ze swojego wyglądu ale i niechętna cokolwiek zmienić z racji awersji do publicznych klubów fitness. Kilka tygodni temu trafiłam na Gosię. Możliwość treningów w moim domu, jakie Gosia oferuje spadły mi dosłownie z nieba. To szczyt mych marzeń, które teraz się spełniają. Gosia zaraża mnie nie tylko pasją do aktywności fizycznej i dobrą energią ale także motywuje do kolejnych spotkań, na które zawsze czekam z utęsknieniem. Gosiu, jesteś wielka!

Katarzyna

Znałam Gosię już wcześniej. Zawsze wydawała mi się miłą, pozytywną dziewczyną. Kiedy stwierdziłam, że chcę zrobić coś ze swoim ciałem, od razu pomyślałam o niej. Nawet przez sekundę nie żałowałam. Gosia to profesjonalna i zaangażowana trenerka. Potrafiła zmotywować mnie do rzeczy, które wydawały mi się daleko poza moim zasięgiem. A co najważniejsze, sprawiła, że wysiłek fizyczny jest dla mnie przyjemnością, a nie nudną i uciążliwą koniecznością. Po prostu zrobiła mi pranie mózgu. A miała, co prać, zapewniam! Z wielką cierpliwością podnosiła mnie na duchu, gdy w siebie wątpiłam. Gosiu, dziękuję Ci za wszystko, jesteś cudowna! A wszystkim, którzy odwiedzą tę stronę, mogę zagwarantować, że spotkania z Gosią będą nie tylko efektywnym treningiem, ale i zmieniającym życie doświadczeniem

Marta

Według mnie treningi personalne z Gosią to ogromny wysiłek połączony z zabawa. Gosia jest wymagającym trenerem ale też niesamowicie motywującym i zaangażowanym trenerem. Jestem osobą, która lubi intensywne treningi i ciągłe podnoszenie poprzeczki i takie właśnie były treningi z Gosią. Jednocześnie wszechobecna radość, uśmiech i pozytywne nastawienie do świata wnoszone na treningi przez Gosię sprawiały że godzina stawała się chwilą, niestety często zbyt krótką:). Z całą pewnością zajęcia prowadzone przez Gosię są bardzo urozmaicone i bardzo efektywne. Pełen profesjonalizm także w indywidualnym podejściu do klienta. Namawiam każdego kto zastanawia się nad wyborem trenera personalnego na wybranie Gosi:) pozytywne zmiany w wyglądzie gwarantowane ale też ciągle uwalniane „endorfinki” uzależniają i gwarantują uśmiech na twarzy każdego dnia!

Karolina

Treningi z Gosią UWIELBIAM, a zarazem w ich trakcie „jej nienawidzę” w pozytywny sposób oczywiście :-):-) , a na poważnie: pełen profesjonalizm, indywidualne podejście, perfekcyjne przygotowanie, różnorodność i motywacja – to krótka charakterystyka treningów z Gosią. Efektem tych spotkań jest zmiana diety, świadomość swojego ciała i ogromny zastrzyk pozytywnej energii. Podsumowując treningi z Gosią uzależniają :-):-) 🙂 Polecam wszystkim :-)

Kasia

Z Gosią mam treningi indywidualne od 3 miesięcy.Moja waga spadła o 7 kg, a ja poprawiłam swój wygląd i kondycję.Moja trenerka to prawdziwa profesjonalistka i „wulkan energii”.Wszystkie moje treningi prowadzi z ogromnym zaangażowaniem.Zajęcia z nią zaskakują różnorodnością ćwiczeń, nie są nudne i monotonne, a ja nadal chodzę na nie z przyjemnością.Zamierzam zgubić jeszcze jeszcze kilka kilogramów i poprawić kondycję.Jestem przekonana, że z Gosią mi się to uda.

Marzena

Trenerka zaangażowana w prowadzenie treningu personalnego, zawsze przygotowana.
Na inwidualne ćwiczenia z Gosią, zdecydowałam się z myślą o maksymalnym wykorzystaniu czasu, jaki mogę poświęcić na treningi. Po regularnych treningach osiagnełam lepszą kondycję, poprawilam sprawność i wydolność organizmu. Ćwiczenia są urozmaicone i mam pewność że są prawidłowo dobrane, a przede wszystkim Gosia czuwa, aby były poprawnie wykonane.
Oceniam wysoką kompetencję pomimo młodego wieku
– styl komunikacji i budowania relacji przez trenerkę- bardzo wysoka
– profesjonalne podejście, duża wiedza

Adriana

Indywidualne treningi z Gosią to ciężka praca, pełna łez i potu, która przynosi już pierwsze efekty. 3 tygodnie= 4 kilo mniej. Dziękuję Ci za to Gosiu!!! :) Już zapisałam się na kolejne treningi i czekam na kolejny spadek wagi. Duży plus za zaangażowanie trenerki oraz za urozmaicone ćwiczenia.

Bartosz

Gosia jest bardzo ambitną i skrupulatną trenerką. Wyznacza sobie cele i konsekwentnie dąży do ich realizacji, dzięki czemu daje idealny przykład swoim podopiecznym w jaki sposób podejmować i realizować wyzwania stawiane przez nas swojemu organizmowi. Najważniejsza jednak jest jej osobowość- każdy może zrobić kurs czy szkolenie, nawet studia trenerskie. Nie każdy natomiast ma do tego zawodu odpowiedni charakter, duszę. Gosia Szarkowska ma i jedno i drugie. No i finalnie – jej po prostu nie da się nie lubić :)

Gabriela

Co mi dają ćwiczenia? Przede wszystkim samodyscyplinę, lepsze samopoczucie psychiczne i fizyczne. Większa mobilizacja na co dzień i gwarancja „lepszego jutra” w swoim ciele. Przede mną jeszcze dużo pracy, ale z taką osobą jak Małgosia dam radę!

Ola

Dla osoby, która od dziecka unikała jakiejkolwiek formy ruchu, treningi z Gosią są objawieniem. Ćwiczymy od zaledwie kilku miesięcy, a efekty są bardziej niż zadowalające . Kilkanaście kilogramów w dół, sporo centymetrów w obwodach, zaskakująca poprawa kondycji. Na zajęcia czekam z niecierpliwością i nie mam dość – nigdy nie jest nudno. Bardzo ważne jest indywidualne podejście oraz przyjacielska relacja. Gosia jest w stanie zmobilizować i zarazić energią nawet największego leniucha :) Ćwicząc z nią wiem, że jestem w rękach profesjonalistki i prawdziwej pasjonatki. Szczerze polecam!”

Karolina

Z Gosią ćwiczę od maja 2012 roku, dwa razy w tygodniu. Już po pierwszych treningach poczułam się dużo lepiej!!!! Aktualnie mogę się pochwalić lepszą kondycją, samopoczuciem, sprawnością i gibkością. Gosia potrafi mnie zaskakiwać! Streching, któy stosuje po każdym treningu spowodował, że jestem duzo bardziej elastyczna, a bóle pleców i napięcia mięśni minęły! Gosia Szarkowska to doświadczona trenerka personalna, który w swojej pracy wykazuje się profesjonalizmem i solidnością. Współpraca z nią to czysta przyjemność i na pewno każdy może na tym wiele skorzystać. Najbardziej spodobało mi się kompleksowe podejście do tematyki ćwiczeń. Trening z Gosią to nie tylko wysiłek fizyczny ale doskonała okazja do poszerzania swojej wiedzy o tym jak się żywić – Gosia świetnie zna się na dietach i zdrowym odżywianiu, gdyż sama układa plany żywieniowe.

Wojtek

Treningi z Gosią rozpocząłem, gdy mieszkałem w Danii. Jestem bardzo wymagającym podopiecznym, gdyż sam bardzo dużo czytam na temat diet i treningów, dlatego zanim zdecydowałem się na trening indywidualny dokładnie starałem się poszukać osoby z dużą wiedzą, ale też kogoś kto zarazi pozytywną energią i miłością do ćwiczeń. Taka własnie jest Gosia!!!! Już po pierwszej wspólnej sesji byłem mile zaskoczony – znakomita wiedza praktyczna dotycząca ćwiczeń, w połączeniu z szerokim zakresem wiedzy teoretycznej czyni z niej świetnego trenera. Nieustanne rozszerzanie wiedzy także wpływa na duży plus trenera, gdyż przy każdym treningu zaskakuje mnie „nowinkami” na temat metod treningowych czy dietetycznych. Wysoka kultura osobista, niesamowita energia i miłe usposobienie czyni Gosię świetną specjalistką! Gorąco polecam!

Edyta

Dokładnie w dzień urodzin zawitałam do klubu, czego oczekiwałam? Do końca nie wiem ale z pewnością nie spodziewałam się, że podejmę wyzwanie i będę ćwiczyć z trenerką personalną! A wszystko to sprawiła mała, czarnowłosa, energiczna osóbka o mieniu Gosia! Wow – Gosia to demon energii! Zawsze perfekcyjnie przygotowana do zajęć i uśmiechnięta:) Potrafi świetnie zdyscyplinować i zmotywować do pracy. Choć czasem masz ochotę krzyczeć i uciec z treningu, to i tak zostajesz bo wiesz, że jesteś w dobrych rękach. Nie ma mowy o ociąganiu się podczas treningów i udawanie, że czegoś nie dasz rady zrobić lub nie możesz, o nie! Gosia świetnie potrafi ocenić Twoje możliwości. Dzięki niej cieszę się lepszą kondycją oraz wyglądem. Zdecydowanie polecam – Gosia to świetny trener!

Magda

Zawsze byłam wysportowaną osobą. Jednak dzieci, dom, praca spowodowały, że sport uprawiałam bardzo nieregularnie. Przytyłam, czułam się ociężała, a ubrania z rozmiaru S zwiększyły się do rozmiaru L. Postanowiłam to zmienić. Trzy lata temu zaczęłam uczęszczać na zajęcia do fitness clubu, ale efekty nie były takie jak się spodziewałam. Do czasu… Zmiany nastąpiły, kiedy w naszym klubie pojawiła się Gosia – bardzo ruchliwa, uśmiechnięta i naładowana pozytywną energią młoda osoba. Od początku treningów spodobało mi się Jej indywidualne podejście do klienta, profesjonalizm i zaangażowanie. Potrafiła zmobilizować mnie do wysiłku, nawet wtedy kiedy myślałam, że nie dam już rady. Planowane przez Gosię ćwiczenia były bardzo zróżnicowane, dzięki czemu nie nudziłam się, a stopień trudności wzrastał z treningu na trening. Rezultaty przerosły moje oczekiwania. Jestem przekonana, że nie osiągnęłabym tego ćwicząc sama. Gosia jest osobą pełną pasji i poświęcenia, która uwielbia to co robi. Szczerze polecam ją wszystkim tym, którym zależy na osiągnięciu sukcesu.

Beata

Mam 34 lata.Jestem mamą i prowadzę własną działalność.Odkąd pamiętam zawsze chciałam zgubić brzuch i po prostu mieć talię osy. Chodziłam przez pół roku na siłownię dwa razy w tygodniu,mało, ale to i tak dla mnie wyczyn.Owszem,czułam się lepiej,ale brzuch nie znikał. Pewnego pięknego dnia zdecydowałam się na zajęcia indywidualne z Gosią Szarkowską.To właśnie ona,ta oto filigranowa osóbka z ogromną charyzmą i poczuciem humoru,stała się moim kluczem do szczęścia.Po 10 zajęciach z Gośką mogę powiedzieć,że brzuch się nie odznacza.Powiem krotko,jestem teraz mega szczęśliwa.To wszystko dzięki tak wspaniałej trenerce na jaką trafiłam.Gorąco polecam.

Treningi z Gosią UWIELBIAM, a zarazem w ich trakcie „jej nienawidzę” w pozytywny sposób oczywiście 🙂 🙂 , a na poważnie: pełen profesjonalizm, indywidualne podejście, perfekcyjne przygotowanie, różnorodność i motywacja – to krótka charakterystyka treningów z Gosią. Efektem tych spotkań jest zmiana diety, świadomość swojego ciała i ogromny zastrzyk pozytywnej energii. Podsumowując treningi z Gosią uzależniają 🙂 🙂 🙂 Polecam wszystkim 🙂

Ania


Dodaj swoją opinię

Wymagane pole