O mnie


O mnie


Jestem certyfikowanym trenerem personalnym i skończyłam w tym kierunku 2-letnią szkołę trenerską. Poza tym jestem inżynierem, dlatego bardzo dobrze rozumiem biomechanikę oraz układ ruchu. Przez 2 lata uczyłam się również na Uniwerystecie w Kopenhadze, gdzie zwiększyłam swoje kompetencje. Zdobyłam dyplom renomowanej szkoły Peak Pilates, który uprawnia mnie do prowadzenia zajęć na maszynach pilates, takich jak: reformer, cadillac oraz wiele innych. Ukończyłam wiele szkoleń u najbardziej uznanych w Polsce i na Świecie specjalistów w dziedzinie medycznego treningu, fizjoterapii, pilates oraz treningu funkcjonalnego.

Prowadzę szkolenia dla trenerów personalnych, gdzie uczę moich podopiecznych jak stać się kompetentnym i holistycznym trenerem. Współpracuje również z najlepszymi szkoleniowcami i organizuje szkolenia pilates.

Jednym z moich osiągnięć jest otwarcie własnego ekskluzywnego Studio Szarkowska&Genderka, gdzie cały zespół specjalistów: trenerów, fizjoterapeutów i masażystów dba o naszych podopiecznych każdego dnia na najwyższej jakości sprzęcie. Stawiam na rozwój w każdej dziedzinie życia.

Wybrałam zawód trenera personalnego, ponieważ uwielbiam patrzeć jak ludzie pięknieją oraz robią się coraz sprawniejsi. Specjalizuje się w treningach usprawniających, pro-zdrowotnych, odchudzających, PILATES, zdrowy kręgosłup oraz treningach funkcjonalnych. Uwielbiam uczyć innych. Moja cała rodzina to nauczyciele, dlatego ten zawód traktuje jako powołanie.